Regulamin grupy „Przedsiębiorczość dla kreatywnych”

Cześć!
Cieszę się, że tu jesteś i chcesz dołączyć lub już dołączyłeś do naszej grupy na Facebooku! Pamiętaj, aby w przypiętym poście przedstawić się, powiedzieć kilka słów o sobie oraz odebrać powitalny prezent 🙂 Tymczasem zapoznaj się proszę z zasadami funkcjonowania grupy. Znajdziesz tu krótki, acz treściwy regulamin.
Grupa „Przedsiębiorczość dla kreatywnych” powstała z myślą o osobach, które mają swoją działalność, dopiero myślą o jej założeniu, lub pracują jako freelancerzy i chcą:
 • rozwinąć pomysły na promocję swoich działań
 • poszerzyć wiedzę z zakresu marketingu
 • dowiedzieć się, jak promować swoje działania online
 • szukają wskazówek jak sprytnie zarządzać swoją pracą i zadaniami
 • szukają sposobu na automatyzację swoich zadań
 • chcą sprytnie i skutecznie działań w sieci ?

Zasady obowiązujące w grupie:


 1. Grupa „Przedsiębiorczość dla kreatywnych” jest grupą zamkniętą, zatem wszelkie podejmowane tam tematy są przeznaczone jedynie dla jej członków. Traktujcie to jako możliwość, nie ograniczenie, gdyż dzięki temu możemy swobodnie rozmawiać o wielu sprawach bez obawy, że dowiedzą się o nich osoby spoza grupy czy Wasi znajomi, których np. z różnych względów nie chcecie zaznajamiać z udostępnianymi w grupie wiadomościami.
 2. Grupa powstała w celu poszerzania i wymiany wiedzy i jest to jej cel nadrzędny. Nie zamieszczamy tu spamu, ogłoszeń i pytań niezwiązanych z tematem przewodnim grupy.
 3. W grupie możliwa jest promocja jedynie w specjalnie wyznaczonych do tego postach. Wszelkie formy reklamy poza wyznaczonymi do tego miejscami będą usuwane przez administratorów grupy. Wszystkim chyba z nas zależy na porządku – nikt nie lubi spamu ?
 4. Grupa ma za zadanie dawać wiedzę, ale jest też świetną okazją by się nią dzielić – pamiętaj! Kto daje, ten dwa razy zbiera ? Dziel się wiedzą i bądź pomocny innym członkom grupy.
 5. W grupie panuje bezwzględny zakaz obrażania innych osób. Komentujemy merytorycznie. Oceniamy tylko na prośbę osoby postującej. Nie używamy obraźliwych i wulgarnych określeń w stosunku do innych członków grupy. KAŻDY TUTAJ PODCHODZI Z SZACUNKIEM DO INNYCH.
 6. Posty w grupie są moderowane (dla zachowania porządku i ochrony przed spamem). Admini i moderatorzy zatwierdzają posty ASAP (tak szybko, jak to możliwe). Jeśli po upływie 48h od wysłania postu nie pojawi się on w grupie (a jesteś pewien, że nie jest niezgodny z regulaminem) napisz proszę do Administratora w tej sprawie – Justyna Julia Kot
 7. Posty niezgodne z regulaminem grupy oraz jej przeznaczeniem będą usuwane.
[jnews_element_blocklink compatible_column_notice=”” newtab=”true” title=”Przejdź do grupy” second_title=”„Przedsiębiorczość dla kreatywnych„” title_url=”https://www.facebook.com/groups/PrzedsiebiorczoscByGeekCat/” image=”9045″][jnews_block_5 compatible_column_notice=”” number_post=”5″ post_offset=”0″ sort_by=”latest” excerpt_length=”20″ first_title=”Najnowsze artykuły:”]

W odpowiedzi na “Regulamin grupy „Przedsiębiorczość dla kreatywnych””