Regulamin grupy „Przedsiębiorczość dla kreatywnych”

Cześć!
Cieszę się, że tu jesteś i chcesz dołączyć lub już dołączyłeś do naszej grupy na Facebooku! Pamiętaj, aby w przypiętym poście przedstawić się, powiedzieć kilka słów o sobie oraz odebrać powitalny prezent 🙂 Tymczasem zapoznaj się proszę z zasadami funkcjonowania grupy. Znajdziesz tu krótki, acz treściwy regulamin.
Grupa „Przedsiębiorczość dla kreatywnych” powstała z myślą o osobach, które mają swoją działalność, dopiero myślą o jej założeniu, lub pracują jako freelancerzy i chcą:
 • rozwinąć pomysły na promocję swoich działań
 • poszerzyć wiedzę z zakresu marketingu
 • dowiedzieć się, jak promować swoje działania online
 • szukają wskazówek jak sprytnie zarządzać swoją pracą i zadaniami
 • szukają sposobu na automatyzację swoich zadań
 • chcą sprytnie i skutecznie działań w sieci ?

Zasady obowiązujące w grupie:


 1. Grupa „Przedsiębiorczość dla kreatywnych” jest grupą zamkniętą, zatem wszelkie podejmowane tam tematy są przeznaczone jedynie dla jej członków. Traktujcie to jako możliwość, nie ograniczenie, gdyż dzięki temu możemy swobodnie rozmawiać o wielu sprawach bez obawy, że dowiedzą się o nich osoby spoza grupy czy Wasi znajomi, których np. z różnych względów nie chcecie zaznajamiać z udostępnianymi w grupie wiadomościami.
 2. Grupa powstała w celu poszerzania i wymiany wiedzy i jest to jej cel nadrzędny. Nie zamieszczamy tu spamu, ogłoszeń i pytań niezwiązanych z tematem przewodnim grupy.
 3. W grupie możliwa jest promocja jedynie w specjalnie wyznaczonych do tego postach. Wszelkie formy reklamy poza wyznaczonymi do tego miejscami będą usuwane przez administratorów grupy. Wszystkim chyba z nas zależy na porządku – nikt nie lubi spamu ?
 4. Grupa ma za zadanie dawać wiedzę, ale jest też świetną okazją by się nią dzielić – pamiętaj! Kto daje, ten dwa razy zbiera ? Dziel się wiedzą i bądź pomocny innym członkom grupy.
 5. W grupie panuje bezwzględny zakaz obrażania innych osób. Komentujemy merytorycznie. Oceniamy tylko na prośbę osoby postującej. Nie używamy obraźliwych i wulgarnych określeń w stosunku do innych członków grupy. KAŻDY TUTAJ PODCHODZI Z SZACUNKIEM DO INNYCH.
 6. Posty w grupie są moderowane (dla zachowania porządku i ochrony przed spamem). Admini i moderatorzy zatwierdzają posty ASAP (tak szybko, jak to możliwe). Jeśli po upływie 48h od wysłania postu nie pojawi się on w grupie (a jesteś pewien, że nie jest niezgodny z regulaminem) napisz proszę do Administratora w tej sprawie – Justyna Julia Kot
 7. Posty niezgodne z regulaminem grupy oraz jej przeznaczeniem będą usuwane.

Najnowsze artykuły:

Justyna Kot | geekcat.pl

Cześć, jestem Justyna. Pomagam innym „ogarnąć się” w Internecie i okolicach 🙂

Od ponad 7 lat zajmuję się marketingiem, a od prawie 30 z niezmienną fascynacją śledzę rozwój nowych technologii. Zawodowo wspieram marki w rozwoju i działaniach marketingowych. Jestem także mentorem z zakresu marketingu & growth w programie Google for Startups Accelerator.Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist