O mnie


Cześć, nazywam się Justyna Kot.
Pomagam innym „ogarnąć się” w Internecie i okolicach 🙂


Jeśli szukasz sposobu na rozwinięcie swojej firmy, zapanowanie nad zabieganą rzeczywistością lub podpowiedzi od prawdziwej geek girl, to świetnie trafiłaś!

Geek Cat to miejsce, które skupia przedsiębiorcze dziewczyny, które chcą rozwijać swoje firmy lub dopiero wstąpić na ścieżkę prowadzenia własnego biznesu. To właśnie dla nich tworzę artykuły i materiały, które pomagają moim Czytelnikom lepiej się zorganizować i krok po kroku rozwijać działania marketingowe (i nie tylko!).

Kim jestem?

Marketing  i nowe technologie to moja codzienność.

Od ponad 5 lat pracuję w branży IT, odpowiadając m. in. za strategie marketingowe i ich realizację. Doradzam startupom i markom (m. in. jako mentor w programie Google for Startups Accelerator) oraz jestem częścią software-housowego Rocket Teamu Concise Software.

Nowe technologie i nowe media interesowały mnie od zawsze. Już jako mała dziewczynka marzyłam o tym, by zostać hakerem (lub Googlersem), pracować w NASA nad programem kolonizacji Marsa, lub prowadzić własną redakcję zajmującą się tematyką new tech.

Jak na 6-latkę były to dosyć śmiałe plany, ale do dziś nikt nie zabronił mi być zuchwałym w swych marzeniach, dlatego równie zuchwale próbuję do nich dążyć 😉

Od ponad 7 lat zawodowo zajmuje się marketingiem 

Głównie w sektorze nowych technologii i IT. Od 2017 roku mam ogromny zaszczyt wspierać startupy jako Marketing Mentor w programie Google Developers Launchapd. Zdecydowanie jednymi z najciekawszych projektów w jakich uczestniczyłam była rola Lead Mentora na dniu marketingowym podczas Launchpadu w Serbii oraz udział w Google x World Food Programme (ONZ) Bootcamp dedykowanym projektom skoncentrowanym na zniwelowaniu problemu głodu na świecie.

Od 2019 roku działam także na własny rachunek, pomagając swoim klientom rozwijać skrzydła za pomocą unicatowego marketingu. Jeśli szukasz wsparcia na tym polu – odezwij się! Chętnie sprawdzę, jak możemy Ci pomóc 🙂

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist