Cześć, nazywam się Justyna Kot.
Pomagam innym „ogarnąć się” w Internecie i okolicach 🙂


Nowe technologie i nowe media interesowały mnie od zawsze. Już jako mała dziewczynka marzyłam o tym, by zostać hakerem (lub Googlersem), pracować w NASA nad programem kolonizacji Marsa, lub prowadzić własną redakcję zajmującą się tematyką new tech.

Jak na 7-latkę były to dosyć śmiałe plany, ale do dziś nikt nie zabronił mi być zuchwałym w swych marzeniach, dlatego równie zuchwale próbuję do nich dążyć ?

Bloguję od 10 lat. Dzięki temu WordPress i tworzenie stron internetowych nie ma dla mnie większych tajemnic. Samo blogowanie zrodziło również okazję do rozpoczęcia arcyciekawej podróży w świat marketingu internetowego, kreowania marki, growth hackingu, podstaw UX, czy przedsiębiorczości.

Tak właśnie rozpoczęła się moja droga zawodowa w marketingu, którą z powodzeniem kontynuuję i rozwijam po dzień dzisiejszy (zajmuję się zarządzeniam projektami i marketingiem w software housie).

Rok 2016 to kolejna przygoda (która trwa nadal) – tym razem ze społecznościami Google. Najpierw jako jeden z założycieli i organizatorów GDG Rzeszów, potem także jako Lead Organizer grupy Women Techmakers w swoim mieście.

Od 2017 roku jestem także mentorem w programie Google Developers Launchpad, którego misją jest pomoc startupom na każdym etapie rozwoju. Miałam także okazję poprowadzić m. in warsztaty dla startupów z rzeszowskiego Inkubatora Samsunga.